Magazina

Nuk mund ta besoni në çfarë vendi ka vath Bora Zemani
Bora Zemani prej vitesh është në ekran, por suksesin e vërtet e përjetoj nga prezantimi i shout televiziv “Përputhen”.

Në këtë program që tashmë e ka edicionin e tretë të tij, Bora shkëlqen në prezantim dhe jo vetëm

Bukuroshja, ndër tjerash përflitet shumë edhe për jetën e saj private, madje së fundi po thuhet se është në lidhje me Atdhe Xharavinen, shkruan “Kosovarja”.

Për Bora Zemanin dihet shumë, ama a e keni ditur se ajo ka vath në kërthizë? Po, moseratorja ka piercing dhe siç mund ta shihni, i rri mjaftë mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button