Lajme

Nusja e Shpëtimit me një stil krejt ndryshe, do të befasoheni me pamjen e saj

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet me një stil të thjeshtë dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Burimi

Back to top button