Lajme

O Albin e more popullin n’qaf me ato protesta, shikoje numrin e te ínfektuarve

O Albin e more popullin n’qaf me ato protesta, shikoje numrin e te ínfektuarve.
Presidenti Hashim Thaci foli per numrin rekord te infe ktuarve ne kosove ai para mediave tha se gjendja eshte e jashtzakonshme dhe duhet te kemi shumë kujdes kjo a vala e dyt ndoshta dhe ai theksoi se ki numer eshte pi pakujdesis te protestave që Lëvizja Vetëvendosje në krye me Albin Kurtin i mbajti para disa ditëve në Kosovë.

Source link

Back to top button