Lajme

O Zot i madh! 12-vjeçarja lind binjakë, nuk e di kush është babai pasi shumë burra e kishin kapur me zör dhe e kishin bërë me të me radhë

Një vajzë vetëm 12 vjeçe ka sjellë në jetë dy binjakë, si bëhet e ditur ajo nuk e di se cili është babai i fëmijëve të saj. Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në Argjentinë.

Më tej mësohet se mjekët nuk e kanë lënë ta he q fëmijët. Emri i vajzës nuk është bërë i ditur, por e ditur bëhet se ajo nuk kishte asnjë zgjidhje tjetër vetëm se të lindte fëmijët.

Vajza thuhet se u shtrua në Spitalin e Fëmijëve Dr Hector Quintana në qytetin e San Salvador de Jujuy dhe iu nënshtrua një ndërhyrje cez ariane të vështirë. Në Argjentinë a borti është i ndaluar dhe ndaj vajza e vogël nuk kishte asnjë mundësi tjetër vetëm se të sillte fëmijët në jetë.

Burimi: SantePlusMagazine/ Përktheu dhe përshtati. Gazeta Korrekte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button