Lajme

O Zot i madh pse/ Tragjedi e madhe, makina ra nga ura dhe u kthye përmbys, ja kush është vajza 22 vjeçe që humbi jetën(VIDEO)

O Zot i madh pse/ Tragjedi e madhe, makina ra nga ura dhe u kthye përmbys, ja kush është vajza 22 vjeçe që humbi jetën

P olicia ka identifikuar një nga dy vik timat që h umbi jetën në një aks ident në urën e Bubullimës, pranë rrethrrotullimit të Kolonjës në Lushnjë, mesditën e sotme.

Burri quhet Xhezmi Oshafi, 68 vjeç nga Berati, kurse gruaja në makinë me të ende nuk është identifikuar.

Ma kina e tyre Toyota ka rënë për mbys në kanal nga ura. Informacion paraprak nga Poli cia e Shtetit:

“Sot rreth orës 13:20, në rrugën dytësore Kolonjë-Bubullimë, në urën e fshatit Bubullimë, automjeti tip “Toyota” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

Për pasojë kanë ndërruar jetë shtetasi Xh. O., 68 vjeç, banues në Berat, dhe një shtetase ende e paidentifikuar. Grupi he timor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

O Zot i madh pse/ Tragjedi e madhe, makina ra nga ura dhe u kthye përmbys, ja kush është vajza 22 vjeçe që humbi jetën

P olicia ka id entifikuar edhe vajzën që hu mbi jetën jetën a ksidentin që ndodhi tek ura e Bubullimës në Lushnjë, në rrugën dytësore Kolonjë – Bubullimë.

Vajza që humbi jetën ka iniciale A.B, 22 vjeçe dhe ishte pasasgjere në makinën që drejtohej nga v iktima tjetër, Xhezmi Oshafi, 68 vjeç nga Berati.

Vajza e kishte marrë taksi, Oshafin, makina e të cilit doli nga kontrolli dhe ra pë rmbys në kanal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button