fbpx
Lajme

O Zot: Kjo është Dafina qe ndërroi jetë pasi e lindi djalin

O Zot: Kjo është Dafina qe ndërroi jetë pasi e lindi djalin

Gjate dites se djeshme ka nderrouar jetë, Dafina Kamberi, shkruan Dardania Press. Dafina ka qenë shtatzënë dhe pas lindjes se djalit i eshte perkeqësuar gjendja ku më pas ka ndërruar jetë.
Lajmin për vdekjjen e Dafinës e ka dhënë burri i saj, Kenan Kamberi. Dafina ishte nga Presheva. Dardania Press i shpreh ngushellime familjes Kamberi dhe Fazliu për humbjen e Dafinës!

Source link


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close