Magazina

Oriola Marashi shfaqet tejet pterheqese në fotosesionin e rradhes

Orola Marashi është një ra ndër femrat më pr.ovokative në estradën shqiptare.

Linjat përfekte dhe bukuria që ajo posedon ka bërë që të komentohet mjaftë shumë për shumë paraqitje të saj.

Së fundmi, bukuroshja po sjell në fotosesion të ri, në të cilin është shfaqur me një veshje mjaftë terheqese.

E kuruar deri në detajin e fundit ajo duket për mrekulli./Kosovarja/

Veprimi i këtij burri duke shikuar të pasmet e Oriola Marashit do t’iu shkrijë së qeshuri

Oriola Marashi është modelja e famshme shqiptare e cila ka bashkëpunuar me brende të njohur botërore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndanë shpesh gjëra edhe nga përditshmëria e saj.

Nuk mungojnë as postimet që ndan nga pasarela e modes, të cilat shpesh janë edhe provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku shfaqet e veshur në një kostum leopard brenda një dyqani rrobash.

Por, veprimi i burrit prapa Orioles ku habitet i gjithi duke shikuar nga pas modelen do t’iu bëj të qeshni shumë.

Eh, po nuk ka dhe faj, kush nuk do e shikonte kështu një modele kaq seksi si Oriola?/Lajmi

Shiko videon:

Me këtë paraqitje, Oriola Marashi ia vuri pikën!

Në mesin e femrave më të bukura shqiptare, nuk ka se si të mungojë modelja e njohur Oriola Marashi.

Përveç linjave trupore seksi, Oriola mahnit me fytyrën e saj.

Së fundi grimeri Arbër Bytyqi bëri magji tek ajo, duke i bërë një grim të lehtë e joshës.

Duke qenë një femër e kompletuar, padyshim që kërkohet jashtë mase nga kompani të njohura botërore.

Në fustanin e zi rrjetë, Oriola Marashi shfaq linjat superseksi

Oriola Marashi është modelja e njohur shqiptare që njihet për bukurinë dhe format e saj trupore.

Modelja shumë shpesh realizon sete fotografike të cilat marrin vëmendje.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet pro.vokuese, elegante dhe shumë terheqese.

Në një fustan të zi rrjetë, linjat e saj perfekte vërehen dukshëm.

Fotot kanë marrë mijëra klikime dhe shumë komente pozitive.

Oriola konsiderohet njëra ndër modelet më të bukura shqiptare.

Ajo së fundi ka marrë vëmendje edhe me përkrahjen për miken e saj Beatrix Ramosaj e cila ndodhet në shtëpinë e Big Brother VIP./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button