Lajme

PAMJE/ PlaAgoset një person në Podujevë, largohet 100 metra larg nga vendi i ngjarjes

I pla gosuri ka ecur afro 100 metra ka ecur e është ndalur para një lokali.

Ai është dërguar menjëherë me autoambulancë në Emergjencë.

Policia e Kosovës dhe hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button