Lajme

Pamje skandaloze/ Ja si u liruan qytetarët nga karantina me të njohshëm

Kjo situatë ngjalli debate të shumta pas vdekjes së Agon Musliut.

Qytetarët që po mbahen të izoluar në Qendrën e Studentëve po lirohen nga atje në mënyrë selektive dhe me të njohshëm.

Kjo u tha nga disa dëshmitarë në rrjete sociale, por edhe disa pamje të publikuara e dëshmojnë këtë gjë, shkruan lajmi.net.

Kjo situatë ngjalli debate të shumta pas vdekjes së Agon Musliut, i cili u hodh nga kati i pesë i një konvikti në Prishtinë, nga ku po kërkohet përgjegjësi institucionale.

🚨 PAMJET SKANDALOZE NGA KARANTINA, QYTETARËT LIROHEN " ME T'NJOFSHËM"!🚨 Sipas burimeve të siguruara nga qytetarët të cilët janë në izolim, pretendohet se disa qytetarë po lirohen nga karantina pa i mbushur dy javë.

Publiée par Gazeta Prishtina sur Dimanche 3 mai 2020

Back to top button