Lajme

Pamje të rënda/ Heq zvarrë dhe shqelmon gruan në mes të rrugës

Ai është 45 vjeç, me shumë precedentë penalë në të kaluarën ndërsa ajo është vetëm 23 vjeç.

Burri në video është protagonisti i sulmit të dhunshëm që ndodhi disa ditë më parë në Bari.

Imazhet në Facebook, të publikuara nga “Antenna Sud” provokuan shumë reagime tek njerëzit që mbetën pa fjalë nga pamjet.

Imazhet janë filmuar nga disa qytetarë ndërsa 45-vjeçari, i cili së fundmi kishte përfunduar arrestin shtëpiak të detyrueshëm, rrahu keq 23-vjeçaren.

Pamjet e filmuara nga disa persona ishin të dobishme për identifikimin dhe ndalimin e agresorit.

45-vjeçari u gjet në shtëpinë e tij. Ende nuk dihet përse ai dhunoi vajzen ndërsa viktima e ngjarjes ka treguar se bëhej fjalë për motive xhelozie ndërsa nuk ka pranuar të bëjë denoncim në polici.

{“videoid”:”1586776357194″,”type”:50,”ratio”:0.75}

Burimi: antennasud

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button