Magazina

Pasi konsumoi verë, Jasmina shtrihet në takimin me Andin

Andi dhe Jasmina kanë pasur një takim të parë tepër flirtues dhe plot batuta.

Në një moment, po konsumonin fruta dhe Jasmina u shtri në divan dhe tha se ishte rehat.

Por Andi nuk hezitoi që t’i afrohej duke e ushqyer me fruta.

Më pas vendosën që të provonin deri ku shkonin limitet e vetëpërmbajtjes.

Andi mori një mollë dhe të dy duhet ta kafshonin pa shkëmbyer puthje dhe ishte Jasmina që kafshoi e para duke e shmangur këtë gjë./blic

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

“>VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button