Lajme

Pasi u kthye në Zvicër , shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Afrona

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil

Së fundi, ajo është kthyer në Zvicër pas pushimit që pati me Bleron në bregdetin shqiptar.

E pas pushimit ajo duket se është lodhur shumë, e këtë e shohim edhe në postimin e saj të fundit.

Back to top button