Magazina

“Pasqyr, moj pasqyr”, Arbenita Ismajli shfaqet përvëluse para pasqyrës

Modelja shqiptare vazhdimisht është aktive me postime në rrjete sociale.

Edhe pse së fundi nuk po shihet aktive me fotosesionie Arbenita po iu qëndron pranë fansave me postime.

Sapo ka publikuar fotografi në Instagram e veshur me një bodysuit ngjyrë të zezë.

Arbenita është fotografuar para pasqyrës e cila ekspozoi këmbët dhe mori vëmendje me buzëqeshjen.

Brenda ambientit komod, modelja shihet tejet në formë./Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button