Magazina

Personi që po luan rolin e ariut brenda BBV-së është binjaku i Donaldit?

Prova javore në shtëpinë e “Big Brother VIP”, banorët i ka gjetur me një sfid të re.

“Vëllau i madhë”, ka sjellur një “ari” brenda shtëpisë së famshme i cili vazhdimisht do i nguc banorët, por që ata nuk duhet të reagojnë, ose e humbin provën.

Por, kush është njeriu i fshehur pas maskës së ariut?

Publiku që e ndjek vazhdimisht po aludojnë se ky ari është binjaku i konkurentit Donald Veshajt, Romeo Veshaj.

Derisa janë publikuar videot e ariut në Instagram, disa ndjekës kanë shkruar se ariu është Romeo, kjo pasi disa gjeste i ka si të vëllaut, e sidomos veshjen .

Por, kush të jetë nuk dihet dhe mbetet të shihet.

Donaldi e ‘nguc’ Beniadën, xhelozon Romeo: Do ja pres…

Teksa sot Beniada po bënte dush të hapur në oborr, Donaldi ishte ai që po e ‘ngac.monte’.

Pas kësaj, nuk mungoi edhe reagimi i Romeos.

Ai menjëherë e postoi videon në profilin e tij në Instagram, ku kishte shkruar; Do ja pres veshët këtij Donaldit që të nga.cmon ty.

Kujtojmë se Beniada u takua me Romeon teksa ai i bëri befasi Donaldit brenda shtëpisë së BBV-së.

Beniada gjithashtu ka tërhequr shumë publikun me theksin e saj të të folurit./Lajmi.net/

E teksa ai e ngucte, Beniada kërkoi ‘ndihmë’ nga binjaku i tij Romeo.

Bora e hoqi nga lista e ndjekësve atë dhe Donaldin, reagon për herë të parë Romeo

Bora sot i ka hequr nga lista e ndjekësve ish-partnerin e saj Donald Veshajt, binjakun e tij Romeon Veshajn dhe partneren aktuale të Donaldit, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Romeo ka reaguar për herë të parë pas këtij veprimi, i cili ka pushtuar rrjetin.

Ai ka hedhur një pjesë humori nga Albano Bogdo i cili thotë: Uoo na plasi tr*pi, nuk i intereson askujt

U bë repost edhe nga Donaldi, Instagram-in e të cilit e menaxhon Romeo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button