Lajme

Plagoset një person në Katunishtë të Podujevës

Një incident ka ndodhur në orët e mesnatës së sotme në Podujevë.

Burime të Indeksonlinë mesojnë se në fshatin Katunishtë të komunës së Podujevës, rreth orës 00:10 një person në rrethan ende të panjohura është plagosur.

Sipas burime të njëjta, thuhet se i njëjti person është vetplagosur aksidentalisht.

Pas lëndimeve të marra, ai është marrë nga ekipet e Emergjencës në Prishtinë dhe është jashtë rrezikut për jetë./Indeksonline

Back to top button