Lajme

Plaku 106-vjeçar nga Vitia vd.es tri ditë para se ta përfundonte Ramazanin e 94’t

Tri ditë para se ta përfundojë Ramazanin e 94 që po agjëronte, ndë.rroi jetë. 106 vjeçari Nazim Neziri nga Remniku u Vitisë vd iq të enjten, pak para darkës së muajit të shenjtë, njofton Klan Kosova.

Ai u va rros pa ndonjë organizim e as pamja nuk u hap shkaku i pandemisë. E nipi i tij, i cili ishte përkujdesur vazhdimisht për të, thotë se deri në momentin kur ndë rroi jetë gjyshi i tij ishte në gjendje të mirë dhe nuk kishte shfaqur ndonjë problem shëndetësor. Ndiqeni videon ne vazhdim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button