Magazina

“Plas” sherri, Roberti ia kthen Feros: Të kanë rreh dajak dhe menaxheri t’i ka marrë 90 % të fitimit

Reperi Fero me anë të disa postimeve në Instagram e ka thumbuar Robert Berishën për numrin e koncerteve dhe çmimin që paguhet në to.

“Roberti mpelqen per arsye qe i ka veq ka 3-4 data nmuj, Edhe qe te 3-4 data mi mbledh bashk qmimi osht 455 euro. Tash per COVID 19 o ngjendje me ardh me 215 E per 4 data koncerte apo ahengje. Ky është emri juaj i ri ROBELTI”, kishte shkruar ndër të tjera Fero.

Roberti nuk ka vonuar dhe i është kundërpërgjigjur duke i thënë se në krejt karrierën i ka 30 koncerte dhe 90% të fitimeve i ka marrë menaxheri i tij, shkruan Reporteri.net.

“feLo krejt karieren e vet i ka pas 30 koncerte ku menagjeri ja ka mar 90% e prej 30 koncerteve 65 her e kan rreth n’skenë mrapa skenës edhe tu hi n’ker ni shkelm e mandej ne albi mall dajak dekterna nkjamet. te don Robelti qum hala smunet emnin me ma shqiptu se hala dhomt e pjekuris nuk i kan dal se i ka 13 vjet o felo felo”, ka shkruar ai.

Back to top button