Lajme

Po vuan shumë, sëmundja po i merr frymën”, Elvis Naçi u bën thirrje shqiptarëve të ndihmojnë 10- vjeçaren

Elvis Naçi njihet për bamirësitë e tij të shumta. Ai ka shumë kohë që u ka ardhur në ndihmë shqiptarëve. Janë të shumtë ata shqiptarë, që Elvis Naçi u ka ndryshuar jetën falë të bamirësive që ka bërë.

Së fundmi ai u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të ndihmojnë një vajzë 10 vjeçe, e cila vuan nga disa sëmundje.

Me anë të një postimi ai u ka bërrë thirrje shqiptarve që t’i vinë në ndihmë Argitës së vogël, që ajo të ketë një fëmijëri si të gjithë fëmijët e tjerë.

Elvis Naçi ka shkruar se sëmundja po i merr frymën Argitës së vogël dhe se vetëm operacioni kushon mbi 25 mijë euro. Në postimin e tij ai ka dhënë informacion të detajuar se si mund t’i vini në ndihmë vajzës së vogël.

Mes rreshtash ai ka bërë të ditur edhe se e vogla po vuan shumë dhe se kush të mundet ta ndihmojë.

Postimi i plotë:

Ta shpetojme Argiten 10 vjece. Shperndaje! Shpetojme nje jete! Argita ka nje skolioze qe i rrezikon jeten. Vuan edhe nga shikimi, por skolioza po i merr frymen, vuan shume. Le te behemi bashke ju bekofte i Madhi Zot. Vetem operacioni i skoliozes kushton mbi 25 mije euro.

Shperndajeni ju lutem!

Gofundme: https://ëëë.gofundme.com/f/ramazan2020

Pay pal:[email protected]

Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus Emri i Bankes: Post Finance Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See Konto Nr.: 15-387081-5 IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5 BIC: POFICHBEXXX Të dhënat bankare në USA: Bank Name : Morton Community bank

Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus Routing Number: 071123204 Account number : 769397 Të dhënat bankare në Shqiperi: Fondacioni Firdeus, Credins Bank, Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.

SËIFT CODE CDISALTR IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481 IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479 Konto Gjermani: Firdeus Germany Stiftung Sparkasse Fürstenfeldbruck IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46 BIC: BYLADEM1FFB Zoti i shperblefte bamiresit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button