Magazina

Policja seksi e Kosovës poston foto provokuese nga pushimet
Njihet si policja më seksi në Kosovë.

Linda Aliu, me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale, ka zgjuar edhe kureshtjen e mediave të huaja.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse në llogarinë e saj Instagram.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ditë më parë ka publikuar disa fotografi nga pushimet, ku shfaq linjat e saj trupore.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Aliu numëron rreth mijë ndjekës në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button