Lajme

Ja qka deklaron e bija e presidentit Rugova, Teuta Rugova

Politika nuk është më prioritet i saj, Teuta Rugova mahnit me këto pamje!

E bija e presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova, Teuta Rugova jo pak herë është komentuar për dukjen e saj.
Ajo ka qenë deputete e dy legjislaturave të Kuvendit të Kosovës, teksa në zgjedhjet e fundit vendosi të tër hiqet nga gara për t’iu përkushtuar studimeve. Përk undër mungesës së madhe në intervista apo rrjetet sociale, Teuta së fundmi duket se ka ndryshuar shumë. Kështu të paktën bëjnë të mendosh fotografitë e fundit që kunata e saj, stilistja e njohur Blerina Kllokoqi-Rugova ka shpërndarë në rrjetet sociale. Rugova shihet mjaft në formë dhe me stil, teksa i buzëqesh kamerës sa herë që aparati fotografik është para saj ja edhe fotot e saj ne vazhdim.

Back to top button