Magazina

Prezantuesja shqiptare: Besoni ose jo, Kristiano Ronaldo më ka shkruajtur

Alesia Bami ka lëshuar së fundmi një tjetër deklaratë të fortë, teksa ishte pjesë e një loje me pyetje-përgjigje në “E diell” së bashku me kolegun e saj Edi Manushi, ajo zbuloi një detaj që u duk i pabesueshëm edhe nga të pranishmit në studio.

Gjatë lojës Alesia zbuloi diçka nga jeta e saj private, ajo duhet të tregonte emrin e një futbollisti që i kishte shkruar disa herë, ose kushte dalë për darkë.

“Betohem është njëri, por nuk ja mbaj mend emrin”, tha ajo.

Por më pas, shtoi me shaka se i kishte dërguar mesazh ylli i futbollit, Kristiano Ronaldo.

“Ju ose besojeni ose jo, nuk më intereson, unë përgjigjen time do e jap, Kristiano Ronaldo.”

Kaq mjaftoi dhe në studio shpërthyen të qeshurat, askush nuk e besoi deklaratën e saj dhe Edi Manushi vendosi ta godasë me vezë në kokë.

Alesias ia fotografojnë gjoksin nga afër

Alesia Bami po vazhdon pushimet.

E shpesh ajo vjen e ‘nxehtë’.

Ajo shihet se derisa ishte nën ujë, dikush e fotografoi dhe ia nxori gjoksin superseksi.

Më pas, Alesia e publikoi foton në Instagram dhe mori shumë pëlqime.

Modelja Alesia Bami duket se ka zgjedhur Greqinë për t’i kaluar këto ditë të nxehta vere.

Ajo ka publikuar në Instagramin e saj një foto në të cilën shfaqet vetëm në bikini duke treguar format e saj të bollshme.

Komentet që ajo mori ishin të gjitha pozitive, ku të gjithë i kanë dërguar emojin “flakë”.

Pas shumë viteve me modelizëm, këtë vit Alesia Bamin e kemi parë edhe si moderatore të një rubrike në Top Channel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button