Lajme

Prezantuesja shqiptare pozon me këmbët përpjetë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Alesia Bami gjithmonë di të shfaqet bukur dhe me stil.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Derisa ka pozuar me këmbët lartë, ajo duket në formë të mirë trupore.

Padyshim që në sy kanë rënë edhe fustani i markes “Just Cavalli” si dhe sandalet “D&G”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button