Sale!

Daniel Klein DW-019MINI-9

45.00

Rezistente ndaj ujit, gjate perdorimit te perditshem: 5 ATM , Bateri zvicerane , Kuti origjinale e brenduar nga Daniel Klein , Garancion 1 vit ne mekanizem dhe bateri , Dergesa FALAS, brenda territorit te Kosoves

SKU: DW-019MINI-9 Categories: , Tags: , ,

Ora Dore Daniel Klein

  • Rezistente ndaj ujit, gjate perdorimit te perditshem: 5 ATM
  • Bateri zvicerane
  • Kuti origjinale e brenduar nga Daniel Klein
  • Garancion 1 vit ne mekanizem dhe bateri
  • Dergesa FALAS, brenda territorit te Kosoves

 

DW-019MINI-9

Back to top button