Sale!

Sergio Tacchini ST.8.132.02

60.00

Sergio Tacchini eshte nje marke sportive italiane qe u krijua nga tenisti italian Sergio Tacchini ne 1966. Me fillimin e saj, marka krijoi ADN-ne e tenisit. Me cilesine dhe stilin e rrobave te saj, ajo u pelqye nga sportdashesit.
Me vizionin e saj profesional dhe inovativ, marka u be nderkombetare ne vitet ’70. Duke shijuar nje fame globale per rreth 50 vjet, ajo ka takuar kampione tenisi dhe shume lojtare te famshem te sporteve ne fusha si kajak, Formula 1 dhe golf. Shembujt perfshijne : Jimmy Connors, Vitas Gerulaitis, Ilie Nastase, Mats Wilander, John McEnroe, Martina Navratilova, Sergi Bruguera, Pat Cash dhe Martina Hingis.

SKU: ST.8.132.02 Category: Tags: , ,

Ora Dore Sergio Tacchini

Sergio Tacchini marke italiane e njohur per modelin e saj praktik dhe te rafinuar. Ajo vjen me garanci te plote nderkombetare.

  • Rezistente ndaj ujit, gjate perdorimit te perditshem: 5 ATM
  • Bateri zvicerane
  • Kuti origjinale e brenduar nga Sergio Tacchini
  • Garancion 1 vit ne mekanizem dhe bateri
  • Dergesa FALAS, brenda territorit te Kosoves

 

ST.8.132.02

Back to top button