fbpx
Lajme

“Qysh kem t’u nejt, veç kur dul koronavirusi në plan të dytë”

Në kohë pandemie, vendi ynë është në krizë institucionale.

LDK dhe VV kanë nisur përplasjet pas shkarkimit të ministrit Veliu nga kryeministri Kurti.

Derisa shëndeti i qytetarëve duket se në këto momente është në plan të dytë.

Një koment epik në Facebook ka bërë edhe aktori Fatmir Spahiu i njohur si Bufi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close