Lajme

Ra nga ndërtesa, policia jep detaje për rastin tragjik në Fushë-Kosovë

Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka vdek.ur gruaja që ka rënë nga ndërtesa në Fushë-Kosovë

Policia Rajonale e Prish.tinës ka treguar për Gazetën Express se sot në orën 13:00, një grua ka rënë nga një ndërtesë, ndërsa akoma nuk janë sqaruar rrethanat se si ka ndodhur rasti.

“Sot rreth 13:00, kemi pranuar informatën se në rrugën Nëna Terezë në Fushë-Kosovë, një person ka rënë nga një ndërtesë dhe e njëjta ka ndërruar jetë. Vi.ktimë në këtë rast është një person (femër), vde.kjen e së cilës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vend,ngjarje”, kanë thënë nga Policia.

“Aktualisht hetuesit policorë në koordinim me prokurorinë përkatëse janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin”.

Back to top button