Lajme

Reagon edhe familja Kiqina pas deklaratës skandaloze të Shkelzen Gashit

Familja Kiçina ka reaguar pas deklaratës skandaloze të Shkëlzen Gashit.

Familja e cila dha dëshmorë në luftën për liri e kanë akuzuar këshilltarin e Kurtit duke e mallkuar atë për ofendimin që i bëri UÇK-së. Arben Kiçina ka publikuar fotografi të luftës dhe disa fjalë për Shkëlzen Gashin.

”Ata te cilen e shajn UÇK-në dhe folin si Shkelzen Gashi nuk kan faj se UÇK-ja ja sjelli Lirin e tash duhet me na shajt e ma ne than kriminel. Se ne u vram u varrum murrem plag akoma kemi dhimbje.e ty Shkelzen Gashi te koft haram liria e KOSOVES” thuhet në reagimin e familjes Kiçina.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button