Magazina

Reagon ish e dashura e Dagz: Hiqni dorë nga publikimi i fotove të mija me X personin, po e jetoj jetën siç dua

Reagon ish e dashura e Dagz: Hiqni dorë nga publikimi i fotove të mija me X personin, po e jetoj jetën siç dua Dy ditë më parë, në të gjitha mediat qarkullojë lajmi se në shtëpinë e famshme ‘BBV’, do të hyjë ish e dashura e Dj Dagz.

Mirëpo, nga mediat online ky postim ishte një huqje totale, duke vendosur foton e Arianës ndërsa e shkruanin emrin e moderatores, Egzona Rafuna ( e cila tashmë është pjesë e BBV), shkruan Indeksonline.

Lidhur me këtë, Ariana e pau të arsyeshme të reagoj përmes një postimi në Instastory, duke kërkuar që mediat të heqin dorë nga publikimi i fotografive të saj, për shkak se ajo ka harruar të kaluarën dhe po jeton në të tashmen. Më poshtë reagimi i plotë i moderatores./Indeksonline/

U raportua se banorja e re është ish e dashura e DJ Dagz, kjo është e vërteta

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP” kanë hyrë pesë banorë të rinj, e që njëra prej tyre është moderatorja nga Kosova, Egzona Rafuna për të cilën dje në media rozë u raportua se është ish e dashura e Arbër Gumnishtës (DJ Dagz-it).

Shkas i këytre pretendimeve u bë deklarata e ish-banores, Florentina Halilit e cila u shpreh: “Se mos i fusni DJ Dagzit atë ishin e vet se gazetare ka qenë nga Kosova”.

Kaq mjaftoi që në media të raportohet se Egzona është e dashura e Arbërit.

Por e vërteta qëndron ndryshe, pasi kujtojmë që në media rozë pas hyrjes në shtëpi të DJ Dagz-it, u publikuan fotografitë e tij me ish të dashurën, gazetaren, Ariana Berisha, me të cilën ka qenë në lidhje për një kohë të gjatë, madje dyshja kishin edhe fotografi të publikuara bashkë në rrjetin social “Instagram”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button