Lajme

Reperi Stealth Publikon projektin e tij Adrenalina

Reperi Stealth Publikon projektin e tij Adrenalina

Fatjon Dibra i njohur si Stealth është reper shqiptar i cili aktualisht jeton dhe vepron në Angli.
Se fundi Stealth ka lansuar projektin më të ri në bashkëpunim me Baseman.

Adrenalina ka arritur 1.4M views në youtube vetëm gjatë javës së parë.

Stealth njihet për stilin e veçantë qē ka sjellur në repin shqiptar, dhe pritet që ky projekt të jetë vetëm vazhdimi i sukseseve të tij.

Burimi

Back to top button