Lajme

Revoltohet ish-deputetja në protestën e Teatrit: Na zvarritën, na kanë rrahur…

Ish-deputetja e LSI Floida Kërpaçi nuk është përmbajtur para kamerave teksa ndodhet përpara Teatrit Kombëtar që është shembur sot gjatë mesnatës.

E revoltuar ajo shprehet se i kanë rrahur dhe zvarritur në ambientet e sheshit ku po protestohet për shembjen e Teatrit.

“Ne e kemi fituar këtë betejë në çdo betejë tjetër. Po bëjmë çdo gjë. Ju ftojmë të vini të na bashkoheni…

Na zvarritën na nëpërkëmbën na rrahën. Na zvarritën na dhunuan dhe na thanë largohuni na pështynë…”, tha me tone të ashpra Kërpaçi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button