Magazina

Rina Balaj ngacmon imagjinatën e ndjeksëve duke pozuar me këmbë lartë
Këngëtarja shqipare, Rina Balaj, ka kohë që ka bërë me dije se është në përgaditje të projektit të ri.

Ky projekt do të lansohet me videoklip dhe pamjet nga prapaskenat nuk po mungojnë në rrjetet sociale.

Së fundi, Rina ka postuar disa imazhe ku ka vënë në pah linjat trupore.

Ajo u shfaq e veshur me një stil unik dhe mori gjithë vëmendjen me pozat provokuese./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button