Lajme

Rita Ora i ‘çmend’ të gjithë: Ekspozon trupin elegant me bikini dhe dy tatuazhet afër pjesës intime

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora, është një nga këngëtaret më të dashura jo vetëm në diasporë, por në të gjithë botën. Ajo jeton në Angli ku edhe është rritur profesionalisht.

Rita është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj, si dhe jeta profesioanale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto sensuale, me bikini minimaliste në ngjyrë ulliri. Rita ka ekspozuar në rrezet e diellit trupin elegant, format joshëse dhe tatuazhet seksi që ka, sidomos ato afër pjesës intime, një shprehje dhe një yll.

View this post on Instagram

Me: hey what you reading? You: ffs

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on May 19, 2020 at 8:31am PDTBurimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button