Lajme

Rita provokon me gjoksin në dekolte të hapur


Rita Ora vazhdon erdhi atraktive në fotografitë e fundit.

Rita Ora është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës dhe njëherësh shumë aktive edhe me kampanja për brendet e njohura.
Rita, e cila njihet për paraqitjet atraktive, së fundi ka pozuar për markën e veshjeve “Marvell von Berlin”.

Në ato fotografi, artistja u shfaq e veshur me një kostum ngjyrë portokalli me dekolte të hapur, në të cilin dukej shumë elegante.

Derisa pozoi e ulur në një karrige, Rita ekspozoi gjoksin në xhaketën e hapur, ndërsa pranoi komente pozitive për këtë paraqitje.


Back to top button