Magazina

Roza Lati publikon foto duke mbajtur duart në gjoks

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati, njihet si një person shumë i hapur.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ka ngacmuar imagjinatën e tyre duke pozuar me duar në gjoks.

Në fakt ‘esenca’ ishte te rregullimi i thonjve mirëpo fansat kanë vënë re një tjetër detaj.

Roza është e suksesshme edhe me emisionin e saj dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Back to top button