Magazina

Ryva Kajtazi aspak nuk kujdeset për vijen trupore
Ryva Kajtazi në çdo kohë qëndron aktive me poza të shumta.

Këngëtarja gjithmonë duket perfekte, dhe është pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh të fundit, ajo shihet duke ngrënë bakllave gjë që e dëshmon se nuk është aspak e kujdesur për vijen trupore.

Ju duket kështu?

Kujtojmë, ajo shpesh shihet që publikon fotografi me ushqimet më të shijshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button