Lajme

Sara dhe Ledri sjellin foto në momente të ‘nxehta’

Sara Hoxha kishte ditëlindjen para dy dite.

Blogerja festoi ditëlindjen e 30 ku nuk munguan as foto familjare nga atje.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotome Ledrin.

Madje në njërën prej tyre ata shfaqen duke u puthur./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button