MagazinaYjet

Sara Hoxha postoi fotografi në veturë me bark të fryer: Mbishkrimi i saj ra më së shumti në sy

E dashura e Ledrit, Sara Hoxha ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram duke vozitur veturën, mirëpo ajo që shkrujti krahas fotografisë u komemtua shumë për të mirë.

E veshur me një fustan të zi në veturën e Ledrit ajo pozoi para kamerës dhe dukej super seksi.

“Unë ngas kur ai pin, por ai prapë do ta shkep atë fotografi”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

Ndryshe javë më parë çifti e kanë konfirmuar gjininë e të foshnjës e cila është rrugës për këtë botë./gazetametro.net

Back to top button