Magazina

Sara i bën ‘diss’ Arjanit, publikon foto duke u puthur me Atdheun në veturë!

Sara dhe Atdheu mahniten një publik të tërë pas zgjedhjes së tyre për të vazhduar njohjen jashtë programit.

Arjani ishte ai i cili nuk u besonte këtyre deklaratave, por që duket se këta kanë vendosur njëmend të krijojnë një lidhje.

Teksa publikoj një moment intim në veturë duke i dhënë puthje Atdheu në faqe Sarës, kjo e fundit etiketojë Arjanin duke i bërë një ‘diss’.

‘Ckemi’ shkroi biondina krahas publikimit./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button