Magazina

Shantal del në rrjetë, i duket gjoksi
Quhet Shantal Monique dhe është një nga biondet më të mira.

Këtë gjë bukuroshja e dëshmoi me një fotografi që e ka hedhur në Instagram.

Në foto, ajo shihet se në pjesën e sipërme ka veshur një bluzë transparente që ia ka nxjerr gjoksin bombastic që ka.

E tillë, Shantal duket superseksi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button