Lajme

Shi i madh, gjesti i këtij njeriu ka bërë për vete të gjithë

Se ende ka njerëz zemërmirë në botë, e dëshmon më së miri kjo video.

Një video e publikuar në Facebook, është bërë hit gjatë orëve të fundit për shkak të gjestit të një burri.

Burri në fjalë, hoqi xhaketën e tij gjatë një stuhie shiu dhe mbuloi me të një këlysh që ishte duke u lagur dhe mërdhirë në shi.

SHIKO VIDEON:

Guy Covers Dog During Storm

This guy gave up his coat for a dog caught in a storm 👏ViralSnare

Publiée par LADbible sur Lundi 27 août 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button