KosoveLajme

Shoqet e shtrijnë përtokë dhe e rrahin brutalisht me grushta e shqelma një vajzë në Istog

Disa vajza të moshës së re e kanë rrahur brutalisht një moshatare të tyre.


Në video, në mesin e dhjetëra vajzave, vetëm njëra shihet duke tentuar që t’i ndajë.

Kjo rrahje raportohet se ka ndodhur në stacionin e autobusëve në Istog.


Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close