Magazina

Shoqja e zemrës dhe ish i dashuri i Bora Zemanit bëhen bashkë në ‘Big Brother Vip’
Pas kaq shumë vitesh, “Big Brother” është rikthyer kësaj radhe me personazhe VIP, të cilët do të garojnë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Tanimë kurioziteti është shuar në lidhje me personazhet, shtëpinë, opinionistët si dhe çdo detaji tjetër që ka të bëjë me këtë “Reality show”, shkruan GazetaBlic.

Donald Veshaj është njëri nga personazhet që ju bashkua këtij spektakli, e bashkë me të edhe shoqja e ngushtë e ish të dashurës së tij, Bora Zemanit, Semi Jaupaj.

Shoqëria e Bora Zemanit dhe Semi Jaupaj është për lakmi dhe këtë e vërtetoi vet moderatorja me një fotografi të postuar sot, ku e uroi atë për ditëlindje, Bora u shpreh se pas 15 vitesh është hera e parë që nuk e festojnë bashkë./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button