Lajme

Shqelma mbi protestuesin, fotoja simbol trondit opinionin

Kjo foto tregon qartë se deri ku shkon dhuna e pushtetit të Edi Ramës.

Një protestues i shtrirë përtokë, goditet me shqelma nga policia.

Janë pamje tronditëse, që vijnë nga agjencia Reuters.

Ato kanë shokuar opinionin publik dhe do mbeten simbol i këtij pushteti të korruptuar dhe kriminal.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button