Lajme

“Shumë shpejt kanë me arr’estu Albin Kurtin”

Njohësi i çështjeve politike, Krenar Shala, ka paralajmëruar se shumë shpejt kanë me arr estu ish kryeministrin e Kosovës dhe kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit.
Ai në një postim në Facebook, ka thënë se këtë gjë e ka paralajmëruar presidenti të Kosovës, Hashim Thaçi.

Postimi i plotë:

Shumë shpejt kanë me arr es tu Binin. Qashtu osht puna. Kanë dëshmi që niher në një mbledhje të qeverisë ka hi pa e mshelë shlicin e pantollave dhe kanë poashtu dë shmi që në njërën nga protestat e mëdha kundër Zajednicës, e kanë inçizu Binin tu u pshurë në park të qytetit para se me ju bashku protestave..

Back to top button