Magazina

Shyhrete Behluli vjen me setin fotografik për 60 vjetorin e saj

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, sot feston ditëlindjen e 60 të saj.

Dhe padyshim që një festë familjare nuk do t’i mungonte kësaj dite.

Së fundmi ajo ka publikuar setin fotografik me familjarët e saj, teksa duken duke festuar./Blic/

Shiko fotot:

Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli është njëra ndër më të pëlqyerat e publikut shqiptarë.

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren, pasi ajo feston ditëlindjen e saj të 60-të.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Shyhrete Behluli ka zbuluar dhuratën që mori nga mbesa e saj.

Po ashtu nuk kanë munguar edhe urimet nga miqtë, kolegët e familjarët e këngëtares.

Këngëtarja e afirmuar prej më shumë se 40 vitesh në fushën e muzikës, është emër tejet i lakuar edhe në median rozë.

Kush do ta thoshte se Shyhrete Behluli do ti qëndronte kaq gjatë kohës, madje do të ishte tejet e angazhuar dhe pëlqyer edhe në të 50-tat e saj.

Këngëtarja është nënë e lumtur, e gjithashtu është bërë disa herë gjyshe e nipërve e mbesave.

Në këtë foto, shihen të gjjtha vajzat e gratë e familjes së Shyhrete Behlulit.

Nuk dihet se me çka merret saktësisht djali i dytë i këngëtares Shyhrete Behluli, por pavarësishisht kësaj shpesh është në median rozë.

Ai ka mbi 10 mijë ndjekës në faqen e tij në Instagram, që ndjekin postimet e tij të kohëpaskohshme.

Sigurisht që numri më i madh i atyre që e ndjekin Lum Salihun, janë të gjinisë femërore dhe kjo është krejt e kuptueshme.

Ai, ka postuar edhe një foto me shikim mjaftë shpues.

Për kë ky shikim? /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button