Magazina

Si rrallë herë, Xhensila Myrtezaj provokon keq me pozat në bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo ka filluar pushimet e saj bashkë me Besin dhe Ajkën, këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes postimeve në Instagram.

Së fundi, ajo postoi disa imazhe ku shihet e veshur në bikini dhe ka provokuar fansat me pozat.

Këto fotografi u pëlqyen dhe u komentuan mjaft shumë nga fansat e këngëtares./Blic/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button