Lajme

SKANDAL/ Ish I Dashuri I Fjolla Morines Hakmerret Dhe Ia Publikon Fotot E Zjarrta Íntime! (FOTO)

Fjolla Morina njihet per lidhjen e saj qe pati se fundmi me nje burr qe e ndau nga gruaja me 2 femije!

U komentua shume neper rrjeter sociale dhe portale per dhimbjet qe ja kishte shkaktuar ish gruas, mirpo kete nuk e ndali Fjolla Morinen qe ta shijonte jeten me te!

Fjolla eshte e shquar per linkat e saja teper terheqese dhe atraktive per ate edhe eshte me shum e njohur se sa nje kengetare e suksesshme!

Burimet e aferta thojne se pas ketij llajmi Fjolla Morina nuk eshte edhe ne gjendje fort te mire shendetsore pasi qe ajo me se shumti shqetsohet per femijet e saje se si do e presin kete lajm kur do i shohin kete foto te se emes se vet!

Mirpo kjo lidhje nuk shkoi gjate sepse u ndan!

Por si duket ish i dashuri nuk po e len te qete edhe pas ndarjes ku e ka kerrcenuar qe do ia publikoj fotot intime qe ka me te:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button