MagazinaYjet

S’po i dhezin këngët, por po i dhezin fotot


Morena Taraku vazhdon të jetë një nga femrat më të ndjekura shqiptare.

Bukuroshja pejane nuk ka arritur sukses të madh në muzikë, por që ka bërë shumë fansa për vete.

Fansat e saj më shumë e ndjekun atë për ndonjë fotografi apo video joshëse.

Një të tillë sapo e ka publikuar dhe vërtetë është për tu admiruar nga meshkujt.

View this post on Instagram

BAD GIRL 💎

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on


Back to top button