Lajme

Superseksia e estrades kosovare Adelina Berisha shfaqet pran…

Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjete sociale.

Karriera e saj nis qysh në fëmijërinë e hershme, teksa vazhdon të gëzojë famë.

Është kjo Adelina Berisha, një artiste mjaftë atraktive.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, ku shfaqet pranë një bredhi të vitit të ri.

Por, hijeshinë po ia merr vet ajo, që duket mjaftë e kuruar dhe në formë./Kosovarja

Back to top button