fbpx
Lajme

Sylejman Selimi: Albin Kurti shprehi gatishmëri të luftoi në Drenicë, por ja pse nuk e ndala

Ish komandanti i zonës së Drenicës Sylejman Selimi në emisionin Debat Plus në rtv Dukagjini kishte deklaruar që Albin Kurti kishte dëshirë me luftu në Drenicës.

‘Sulltani’ siç njihej në luftë tha që Albini kishte ardhur në Drenicë për t`iu bashkangjitur radhëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, por ishte Adem Demaqi ai i cili dëshiroi ta ketë pran vetit zotëri Kurtin, tha Sylejman Selimi.

Shiheni videon e shkëputur nga emisioni ‘Debat Plus’./AlbanienShow

Albini dhe e kaluara e tij ne UÇK!Albini dhe e ardhmja e tij si Kryeminister!

Publiée par Albini për Kryeministër sur Vendredi 23 août 2019

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close